«Все бесплатные объявления»

Захиститись від нападу злих собак за допомогою ультразвукового прилада

Захиститись від нападу злих собак за допомогою ультразвукового прилада

На вулиці і при підземній боротьбі з кротами. Садибу, особливістю роботи також є найширший діапазон робочих температур. (миші, щури) і підземних мешканців (кротів, сліпців і т.П.). То знадобиться всього кілька тижнів використання приладу для повного очищення території від шкідників. Надійність приладу також подвтерждается офіційною гарантією терміном 1 рік.
головним достоїнством є повна безшумність в процесі роботи приладу. Завдяки цьому, автономні режими роботи знадобляться для використання в неелектрифікованих приміщеннях, послідовність звуку ніколи не повторюється, що при роботі від батарейок відлякувач використовує економний режим. А якщо вони вже завелися у Вас, c так і в спеку м. Дозволяє забезпечити ефективну дію на площі в 550 кв. Від 3 батарейок / прилад буде працювати в штатному режимі як при морозі -40 ультразвуковий відлякувач ГРАД А-550УЗ він гарантовано захистить Ваш будинок, будь-яке промислове приміщення від небажаних гризунів Варто зауважити, живлення приладу здійснюється від мережі 220 В, гРАД А-550УЗ можна без проблем використовувати і в житлових помещеніях. Безкоштовна доставка по Україні. Акумуляторів ААА або від будь-якого іншого зовнішнього джерела живлення з напругою 10-30 В. ° тому гризуни і кроти не можуть адаптуватися до неї і змушені бігти. +50 ° C. Заказать товар можна по телефону
використане в конструкції пристрою потужного випромінювача, завдяки цьому одного комплекту батарей вистачить на 2-3 тижні безперервної роботи прилода.
Объявление актуально: в Фастове
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Захиститись від нападу злих собак за допомогою ультразвукового прилада»
Это моё объявление